Momente tensioni në Kategorinë e Parë, për një penallti pushtohet fusha (VIDEO)

Ndeshja mes Maliqit dhe Korabit në Kategorinë e Parë përfundoi me shumë tensione. Shkak u bë një penallti e fituar nga vendasit në minutat e fundit të ndeshjes.

maliqi-korabi

Deri në ato momente Korabi po kryesonte dhe gjyqtari Bylykbashi akordon penallti ne minutën 90+4′. Kjo bëri që stafi i miqve të mos përmbahej dhe të gjithë u futën në fushën e lojës.

Penalltia u kthye në gol nga mbrojtësi Paoli Ivani dhe ndeshja përfundoi barazim mes tensioneve.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.