Momenti emocionues/ Gjyqtari ndërpret ndeshjen dhe i propozon basketbollistes

Një moment i ëmbël ka ndodhur në Malin e Zi, ku në një ndeshje basketbolli mes Podgoricës dhe Buducnostitka ndodhur një episod i pazakontë me protagonist gjyqtarin e sfidës.

Gjatë zhvillimit të lojës, arbitri Stefan Vukoviç, ndali lojën dhe ju afrua basketbollistes së Podgoricës, Violeta Lazareviç duke ju gjunjëzuar dhe i propozoi me një unazë. Momenti i treguar në video është bërë viral, me habinë dhe emocionet që i shkaktoi të pranishmeve në sallë.

PĂ«r t’u bĂ«rĂ« pjesĂ« e grupit “Balkanweb” mjafton tĂ« klikoni: Join Group dhe kĂ«rkesa do t’ju aprovohet menjĂ«herĂ«. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.