Momenti i frikshëm/Aeroplani thuajse përmbyset nga era e fortë në Aeroportin e Londrës (VIDEO)

momenti i frikshem aeroplani thuajse permbyset nga era e forte ne aeroportin e londres video
momenti i frikshem aeroplani thuajse permbyset nga era e forte ne aeroportin e londres video

Ky është momenti i tmerrshëm kur një aeroplan i British Airways përpiqet të ulet në aeroportin Heathrow të Londrës, por ndeshet me erëra të forta dhe rrezikon një aksident. Pilotët janë shprehur se për shkak të erërave që shkonin në shpejtësi deri në 150 km/h, u rrezikua të rrokullisej aeroplani.

Aeroplani po vinte në aeroportin e Londrës të hënën pak pas mesditës pasi u nis nga Aberdeen i Skocisë rreth orës 10:50.

Pamjet tronditëse të kapura treguan se aeroplani pothuajse “po rrotullohej” pasi përballej me erëra të forta, që do të thotë se piloti duhej të ngrihej përsëri dhe të kthehej përsëri për një përpjekje të dytë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts