Momenti kur foshnja shpëtohet nga zjarri në New York, ku vdiqën 19 persona

Është publikuar momentin kur një foshnjë u shpëtua nga zjarri në Nju Jork, i cili u mori jetën e 19 personave.

Të vdekurit përfshinin nëntë fëmijë, ndërkaq dhjetëra të tjerë u plagosën nga zjarri.

Zyrtarët e qytetit bën të ditur se zjarri filloi për shkak të një problemi me ngrohëse, shkruan The Mirror.

Zjarri shpërtheu rreth orës 11 të mëngjesit në ndërtesën 19 katëshe.

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com