Momenti tronditës, një makinë me shpejtësi këput derën e një automjeti tjetër në Angli

Ky është momenti kur një shofer makine shpëtoi pa lëndime, mirëpo dera e këtij automjeti u ‘shqye’, gjatë përplasjes me një makinë tjetër.

Sipas DailyMail, e gjithë ngjarja besohet të ketë ndodhur në qytetin Sunderland të Anglisë, derisa pamjet u xhiruan nga një makinë tjetër që po kalonte.

Instruktori i vozitjes Peter Scott, po kalonte “Freelander-in” i parkuar në anën e kundërt të rrugës, kur u afrua një Ford Fiesta i bardhë.

Shoferi i Freelander hapi derën, me sa duket pa shikuar, dhe Fiesta e goditi atë, duke ia ‘shkëputur’ derën.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.