Mori pjesë në një orgji sadomazokiste me 5 femra/ Ndërron jetë ish-shefi i Formula 1


Ish-shefi i Formula 1 Max Mosley ka ndërruar jetë në moshën 81-vjeçare.

motoristi

Mosley ishte president i FIA-së dhe një nga figurat më të mëdha të Formula 1.

Ai shërbeu tre mandate si president përpara se të largohej në 2009.

Publikimi në “News of the world” i fotove të tij në një orgji sadomasokiste me 5 prostituta u bë shkak për fundin e karrierës së tij.

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.