Moti i keq përfshin vendin/ Reshjet masive krijojnë probleme, rënie masive gurësh në aksin Skuraj-Burrel

Moti i keq ka përfshirë vendin tonë.

Reshjet e dendura të shiut kanë sjellë probleme në disa zona. Raportohet se në aksin rrugor Skuraj-Burrel ka rënie masive gurësh dhe bllokim të rrugës, në fshatin Shkopet.

Gazetari Elidon Ndreka raporton për BalkanWeb se mirëmbajtësit e rregës janë duke punuar për pastrimin e saj, për kthimin në normaliteti.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts