Mundësia e një partie të re? Berisha: Unë e krijova PD-në, por Rama e pengu i tij po e përdorin në mënyrën më të shëmtuar

mundesia e nje partie te re berisha une e krijova pd ne por rama e pengu i tij po e perdorin ne menyren me te shemtuar
mundesia e nje partie te re berisha une e krijova pd ne por rama e pengu i tij po e perdorin ne menyren me te shemtuar

TIRANË

Ish-kryeministri Sali Berisha është pyetur sot dhe për mundësinë e krijimit të një partie të re, teksa vijon përplasja me PD-në zyrtare.

Berisha deklaroi se ai ka krijuar PD-në, por se Edi Rama me pengun e tij po e përdor shëmtuar. Ai theksoi se “ne do mbrojmë të drejtat tona”.

“Unë kam krijuar PD-në, Edi Rama me pengun e tij po e përdor në mënyrën më të shëmtuar dhe e drejta do të dalë sepse Edi Rama i ka kohërat e numëruara. Se si do të trajtohet procesi, do të vendoset, por do të trajtohet në mënyrë të gjithanshme. Ne do mbrojmë të drejtat tona”, deklaroi Berisha.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts