“Na vodhën llogaritë në rrjetet sociale, i keqpërdorën!”, dy qytetarë në Elbasan denoncojnë në polici

na vodhen llogarite ne rrjetet sociale i keqperdoren dy qytetare ne elbasan denoncojne ne polici
na vodhen llogarite ne rrjetet sociale i keqperdoren dy qytetare ne elbasan denoncojne ne polici

Dy qytetarë në Elbasan kanë denoncuar sot në polici se iu kanë vjedhur llogaritë në rrjetet sociale dhe iu janë keqpërdorur.

Burime zyrtare nga policia bënë me dije se shtetasja me inicialet N. S., 37 vjeçe dhe shtetasi me inicialet V. S., 57 vjeç kanë kallëzuar se iu janë vjedhur llogaritë në rrjete sociale dhe se po iu keqpërdoren.

“Ditën e djeshme, shtetasja N. S., 37 vjeçe dhe shtetasi V. S., 57 vjeç kanë kallëzuar se iu janë vjedhur llogaritë në rrjete sociale dhe se po iu keqpërdoren. Specialistët për Hetimin e Krimeve Kibernetike të Policisë së Elbasanit kanë administruar menjëherë 2 kallëzimet dhe vijojnë hetimet për të përcaktuar autorësitë e rasteve.”, thuhet në komunikatën e policisë.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts