Ndahet me 14-vjeçaren, i riu italian i dërgon fotografitë nudo prindërve të saj, plas sherri në familjen e të miturës

Një histori mes dy të rinjve italianë të moshës 14 dhe 17 vjeç ka përfunduar keq, teksa tentonin të bënin “lojërat e të rriturve” dhe u desh ndërhyrja e policisë.

Një 14-vjeçare i dërgoi të dashurit të saj fotografi, ku shfaqej krejtësisht e zhveshur. Kur romancës së tyre i erdhi fundi, ai i dërgoi imazhet babait të saj.

Kjo nxiti një debat të ashpër mes prindërve të vajzës. Babai e konsideronte gruan e tij përgjegjëse për veprimet e vajzës. Situata është nxehur deri në atë pikë, sa është dashur ndërhyrja e policisë së Veletrit.

Ndërkohë, i riu është nën hetim për këtë çështje.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.