Ndahet nga jeta në moshën 72-vjeçare ish-drejtori i Policisë së Shtetit, Fadil Canaj

ndahet nga jeta ne moshen 72 vjecare ish drejtori i policise se shtetit fadil canaj
ndahet nga jeta ne moshen 72 vjecare ish drejtori i policise se shtetit fadil canaj

Fadil Canaj, ish-drejtori i Përgjithshëm i Policisë se Shtetit, është ndarë nga jeta në moshën 72-vjeçare. Lajmi është bërë i ditur sot.

Mësohet se në 40 vjet karriere ne Policinë e shtetit, Fadil Canaj ka mbajtur detyra te ndryshime si: Shef i Policisë Durrës, drejtor i policisë Tiranë, Drejtor i përgjithshëm, zv ministër i Brendshëm dhe shef kabineti i disa ministrave në vitet 2000-2005.

Mësohet se të dielën më 6 Gusht 2023 do te behën homazhe pranë Drejtorisë se Përgjithshme nga ora 10-12.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts