Ndahet nga jeta në moshën 97-vjeçare mjeku, Fadil Spahiu

Ndahet nga jeta në moshën 97-vjeçare Prof.Fadil Spahiu. Doktor Fadil Spahiu njihet si një nga baballarët e mjekësisë shqiptare. Ai ka lënë gjurmë të pashlyeshme në disiplinat e kirurgjisë ortopedike dhe onkologjike.

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts