Ndahet nga jeta rapsodi i njohur shqiptar, mesazhi i kolegut: Lajm i hidhur!

Ndahet nga jeta rapsodi i njohur nga Kosova, Pjetër Bisaku.

Lajmin e hidhur për vdekjen e tij e ka dhënë kolegu, Tom Sokoli. Ky i fundit përmes një postimi në rrjetet sociale, ngushëllon familjarët e të ndjerit.

Postimi i plotë:
Lajm i hidhur
Vdes rapsodi i mirënjohur PJETER BISAKU
Ngushëllime familjes, farefisit të gjithë rapsodëve shokëve dhe miqve.

Screenshot 3
Screenshot 3

(BalkanWeb)

PĂ«r t’u bĂ«rĂ« pjesĂ« e grupit “Balkanweb” mjafton tĂ« klikoni: Join Group dhe kĂ«rkesa do t’ju aprovohet menjĂ«herĂ«. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.