Ndahet nga jeta vajza e ish-nënkryetarit të Kuvendit, Vangjel Tavo: Këto janë fjalët më të vështira që shkruaj në jetën time…

ndahet nga jeta vajza e ish nenkryetarit te kuvendit vangjel tavo keto jane fjalet me te veshtira qe shkruaj ne jeten time
ndahet nga jeta vajza e ish nenkryetarit te kuvendit vangjel tavo keto jane fjalet me te veshtira qe shkruaj ne jeten time

Vajza e madhe e ish nënkryetari të Kuvendit, Vangjel Tavo, ka humbur jetën ditën e sotme. 

Lajmin e ka bërë të ditur vetë  Vangjel Tavo, i cili nëpërmjet një reagimi në rrjetet sociale ka njoftuar mbajtjen e ceremonisë mortore.

Ai shkruan se varrimi do të bëhet ditën e enjte në datën 30 nëntor në orën 11:00.

“Këto janë fjalët më të vështira që shkruaj në jetën time. Vajza ime e madhe Eva u nda nga jeta në kulmin e rinisë, në moshën më të bukur, siç ishte edhe vetë ajo.

Varrimi bëhet ditën e enjte, datë 30 nëntor, ora 11:00 në Jorgucat, Gjirokastër”, shkuan ai.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts