Ndalohet në Zveçan ish-ministri Jabllanoviç, hyri ilegalisht në Kosovë

Ish-ministri për Kthim dhe Komunitete, Aleksander Jabllanoviç, është ndaluar mbrëmë në Zveçan, sepse së bashku me një pasagjere dhe dy fëmijë kishin hyrë ilegalisht nga Serbia në Kosovë. Lajmi është bërë i ditur në raportin 24-orësh të Policisë së Kosovës, dhe saktësisht ka ndodhur në rrugën për në Izvore. “I dyshuari me veturë përmes rrugëve […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts