Ndarja mes tyre një lojë? Romeo: Nuk i besoj, Heidi: Ia kanë helmuar mendjen

21:26 – 09.03.2024

Ndarja mes tyre një lojë? Romeo: Nuk i besoj, Heidi: Ia kanë helmuar mendjen

ndarja mes tyre nje loje romeo nuk i besoj heidi ia kane helmuar mendjen
ndarja mes tyre nje loje romeo nuk i besoj heidi ia kane helmuar mendjen

Ndarja e Heidit dhe Romeos është diskutatr edhe gjatë prime të sotëm, teksa banorët e tjerë, kanë ngritur dyshime se e gjitha është një skemë mes tyre.

Romeo ka thënë se nuk e priste se do ishte diktuar aq shumë, por u shpreh i zhgënjyer nga Heidi, pasi sipas tij, ajo u kishte dhënë llogari banorëve për atë se çfarë po ndodhte mes tyre. Ai shtoi se nuk i beson Heidit, në lidhje me lojën që ajo po zhvillon dhe sjelljen ndaj tij.

Romeo:  Unë jam pa fjalë. Nuk mendoja se kishin folur kaq shumë për mua dhe Heidin, sidomos në praninë e saj. Unë i kam thënë që mos u jep justifikime njerëzve sepse të këkrojnë llogari si dje në darkë. Unë e shikoj si shfrytëzim situatë për interesat e tyre. Nga Juli i pari që i thotë ai nuk bën dot pa ty dhe ti pa të bën. Nga Ledjona, që është më e shqetësuar për lojën time se sa për të sajën. Unë nuk kam pse t’i jap shqetësime askujt për jetën time.

Unë ndjesinë e kam me Heidin, por e kam lëmsh, nuk i besoj këtu brenda për shkak të gjithë veprimeve… Kam mosbesim tek ajo ndjenjë. Unë kur i hedh gjërat pas shpine, i hedh. Komenti pas situatës me Françeskën nuk më pëlqeu, m’u duk tradhti. Asnjë këtu brenda nuk i ha për mua apo për atë vajzën, e përdorin siotuatën.

Heidi nga ana tjetër, u shpreh se Romeos i kanë lindur dyshimet për të, nga fjalët e banorëve, që sipas saj, e kanë “helmuar”.

Heidi: Unë dua vetëm të them se nuk i jap llogari askujt këtu. Kështu e kam tipin. Në këtë shtëpi është normale që të bëjnë pyetje. Thashë të bëja muhabet sepse më shijoi, heq dhe konfuzionin kështu. Më pëlqeu të flisja për atë temë. Faktikisht, isha edhe njëherë duke e mbropjtur Romeon. Më thoshin që ai nuk vlen vetëm, e gjëra të tilla. E kanë helmuar situatën tonë, ia kanë helmuar mendjen. Romeo ka ndryshuar sepse ëhstë fryrë nga fjalët e të tjerëve. E ka fryrë e gjithë shtëpia. I kanë hyrë dyshimet ndaj meje, sepse në ndërgjegjen e tij, kur i thonë jgithë kohën ti nuk vlen, Heidi kështu, unë kam ndjerë që ka ndryshuar. Ai e shihte gjithçka me dyshim.  Unë kam qenë keq, por jam mirë, nuk ka vdekur njeri, do e kaloj.

Romeo: Unë kur nuk jam ndikuar për këtë vajzë. Kam menduar që tani është momenti më i mirë për t’i besuar. Kur më flisnin për ty, mua më bëjnë më të fortë. Nuk më ndikojnë fare, e thonë sespe e shohin që forcohem me ty. Mua më theu reagimi i Heidit. Pse nuk është shoqe sot me Françeskën. Kjo na e futi debatin ne. Na la si pemë.

Burimi informacionit @top-channel.tv: Lexo me shume ne : Bota Sot News www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts