Ndarja nga Ilari Blazi? Toti zbulon gjithçka: Jam lodhur duke e…
Në rrjet qarkulluan prej disa ditësh lajmi se ish-kapiteni legjendar i Romës dhe Ilari Blazi kanë përfunduar martesën e tyre. Së fundmi me anë të një videoje të publikuar në rrjetet e tij sociale, Toti ka sqaruar opinionin publik se të gjitha janë lajme të rreme dhe se është lodhur duke i përgënjeshtruar të gjitha këto lajme për të dhe familjen e tij:

toti ilari blazi

“Gjatë orëve të fundit kam lexuar në media shumë gjëra për mua, mbi të gjitha për familjen time. Nuk është hera e parë që më ndodh që lexoj dhe dëgjoj këto lajme të rreme.

I’u drejtohem të gjithëve ju që shkruani këto gjëra që të bëni kujdes sepse në mes janë fëmijët dhe ata duhen respektuar. Sinqerisht jam lodhur për t’i përgënjeshtruar të gjitha këto.”, përfundoi Toti.

Pas këtij mesazhi Toti shkon për të darkuar me Ilarin dhe fëmijët e tij.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com