Ndarja nga jeta e vajzës së ish-nënkryetarit të Kuvendit/ Alban Skënderaj bën dedikim prekës për Evën: Ndej dhimbje sikur kam humbur dikë që është pjesë e familjes

ndarja nga jeta e vajzes se ish nenkryetarit te kuvendit alban skenderaj ben dedikim prekes per even ndej dhimbje sikur kam humbur dike qe eshte pjese e familjes
ndarja nga jeta e vajzes se ish nenkryetarit te kuvendit alban skenderaj ben dedikim prekes per even ndej dhimbje sikur kam humbur dike qe eshte pjese e familjes

Këngëtari Alban Skënderaj ka reaguar pas vdekjes së 24-vjeçares, Eva Tavo, vajza e ish-nënkryetarit të Kuvendit, Vangjel Tavo, nga një aksidnet në Maqedoninë e Verit.

Në një postim në rrjetin social Instagram, këngëtari zbulon se Eva ka qenë fasne e tij, ndërsa shkruan se “E bëj këtë postim pasi ndjej dhimbje sikur kam humbur dike që është pjesë e familjes”.

“Eva Taso, vetëm 24 vjeçe sapo u ndaj nga jeta në një aksident fatal. Një vajzë kaq shumë e kulturuar, e dashur, pozitive dhe sytë i rrezatonin vetëm mirësi.

Një fanse e muzikës sime dhe që fëmijë e deri sot nuk la asnjëherë asnjë event, koncert apo rast të rëndësishëm për mua pa qenë prezentë dhe me dashurinë dhe mbështetjen e saj.

E bëj këtë postim pasi ndjej dhimbje sikur kam humbur dike që është pjesë e familjes.”, shkruan ai.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts