Ndërhyri për të ndaluar sherrin në Himarë dhe u plagos në thikë, Rama: Respekt për policin, shmangu më të keqen

Kryeministri Edi Rama ka reaguar për plagosjen e policit pas sherrit të ndodhur në Himarë.

Në statusin e tij në Facebook, Rama shprehet se polici i plagos, duke ndërhyrë për të shmangur më të keqen, ndërsa shpreh falënderimet pasi kreu punën e tij duke rrezikuar edhe jetën.

“Respekt për Redin Çaushajn, të riun e Policisë së Shtetit që u plagos duke ndërhyrë dhe shmangur më të keqen mes dy individëve në një sherr të rrezikshëm”, thotë Rama.

  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts