Ndërhyrja e Policisë së Shtetit, Sali Berisha largohet nga selia e PD-së
Pas ndërhyrjes se Policisë së Shtetit e cila u be gardh ne oborrin e PD-se dhe turma e protestuesve u shpernda, Sali Berisha eshte larguar nga selia.

Ish kryeministri eshte larguar i rrethuar nga badigardet e tij dhe nga protestues mbeshtetes.

Ne momentet qe Berisha u largua eshte perdorur intensivisht gaz lotsjelles.

sali berisha largohet foto e mire sali berisha largohet foto e mire3

FNSH hytet ne PD

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.