Ndërhyrja në TIMS, gazetari: Ervin Muça hyri në sistem me shokët! I bëri një dëm të madh vendit. Ndërkombëtarët ndërhynë për të mos…

nderhyrja ne tims gazetari ervin muca hyri ne sistem me shoket i beri nje dem te madh vendit nderkombetaret nderhyne per te mos
nderhyrja ne tims gazetari ervin muca hyri ne sistem me shoket i beri nje dem te madh vendit nderkombetaret nderhyne per te mos

Duke komentuar ndërhyrjen në sistemin TIMS, gazetari Sokol Bregu, tha në emisionin “Open” në News 24, se mund të ketë pasur ndërhyrje nga ndërkombëtarët që nuk janë kopjuar deri në fund të dhënat.

Bregu: Ai mund të jetë futur aty për një person të vetëm, i cili mund të paguaj një shifër që mund të jetë e barazvlefshme për 100 vjet pagë si drejtues policie. Të gjitha ndërhyrjet janë të dëmshme. Është nën akuzë dhe thotë e shpikën mediat. E njoftuan kolegët e tij të nderuar! Kam përshtypjen, ndërkombëtarët kanë ndërhyrë duke mos lejuar kopjimin deri në fund. Mbi të gjitha merr shokët e vet. Edhe në televizione që janë publike duhet të njoftosh dikë kur merr dy shokë, jo kur hyn në Policinë e Shtetit. I rrezikon vendit një gjë shumë të madhe. Kjo na rrezikosh jashtëzakonisht si vend dhe na bën një dëm shumë të madh. Këto shaka për prekjen e këtyre sistemeve për të cilët ne jemi shumë të besueshëm në Evropë.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts