Ndezi zjarr për të djegur shkurre, por flakët djegin një sipërfaqe të madhe toke, procedohet 41-vjeçari në Elbasan

ndezi zjarr per te djegur shkurre por flaket djegin nje siperfaqe te madhe toke procedohet 41 vjecari ne elbasan
ndezi zjarr per te djegur shkurre por flaket djegin nje siperfaqe te madhe toke procedohet 41 vjecari ne elbasan

Polica e referuan materialet në Prokurori ku nisi procedimi në gjendje të lirë për shtetasin A. S., 41 vjeç, banues në fshatin Bradashesh, pasi në fshatin Fikas, në pronën e tij, ka ndezur zjarr për të djegur disa barishte dhe si pasojë e përhapjes së flakëve, është djegur një sipërfaqe tjetër toke me shkurre dhe barishte.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

Njoftimi i policisë:

Elbasan

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Elbasan arrestuan në flagrancë shtetasin Q. S., 52 vjeç, banues në Elbasan,pasi ka ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes së tij.

Po nga këta specialistë u referuan materialet në Prokurori ku nisi procedimi në gjendje të lirë për shtetasin A. S., 41 vjeç, banues në fshatin Bradashesh, pasi në fshatin Fikas, në pronën e tij, ka ndezur zjarr për të djegur disa barishte dhe si pasojë e përhapjes së flakëve, është djegur një sipërfaqe tjetër toke me shkurre dhe barishte.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts