Ndihmës sekretari amerikan: SHBA e mbështet Kosovën në atë çfarë po bën

Ndihmës Sekretari për Byronë Ndërkombëtare për Narkotikë dhe Sundim të Ligjit të SHBA-ve, Todd D. Robinson, shpreh mbështetjen e SHBA-së për Kosovën. Gjatë një konferencë për media me presidenten Osmani, Robinson tha se fakti që është në Kosovë tregon edhe mbështetjen në atë çfarë po bën Kosova. “Fakti që jam këtu për të treguar mbështetjen […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts