Ndodh edhe kjo! Deputetit i grisen pantallonat në Kuvendin, situata e pakëndshme para kolegëve

Një ndodhi e sikletshme për deputetin e Kuvendit të Kosovës nga radhët e PDK-së, Xhavit Halit. Teksa ishte në sallën e Kuvendit, atij i janë grisur pantallonat.

Në një foto të postuar nga mediat e Kosovës, shihet se deputetit i janë grisur pantallonat.

Fotot në fjalë kanë bërë xhiron e rrjetit.

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com