Ndodh edhe kjo! Kosovari drejton autobusin pa një rrotë, ndalohet nga policia sllovene

ndodh edhe kjo kosovari drejton autobusin pa nje rrote ndalohet nga policia sllovene

Policia sllovene ka ndaluar një shofer autobusi nga Kosova, i cili ishte duke drejtuar mjetin pa një rrotë.

32 vjeçari u ndaluar në autostradën Ljublanë-Obrezje dhe është dënuar me 400 euro, njofton policia sllovene.

Sipas policisë, shoferi kosovar s’ka qenë në gjendje ta shpjegojë se ku e kishte humbur rrotën e autobusit të tij, shkruan siol.net.

Përpos dënimit për thyerje të ligjit për automjete, ndaj tij është inicuar edhe procedura ligjore dhe gjobë prej 2 mijë eurosh.

C74f5a0eeaa9f144c690 Avtobus 1
C74f5a0eeaa9f144c690 Avtobus 1

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts