Ndodh në Berat, turistët italianë largohen me vrap nga restoranti pa paguar darkën (VIDEO)

Ndonëse këto ditë është trumbetuar për fluksin e turistëve të huaj në vendin tonë, përfshirë edhe italianët, një tjetër panoramë na është shfaqur orët e fundit.

Disa turistë italianë të cilët kanë shkuar në një restorant në Berat, pasi kanë konsumuar darkën janë larguar pa paguar faturën.

Restoranti ka publikuar në faqen e tij në Facebook videon ku shihet edhe momenti kur largohen.

Gjithashtu bashkangjitur videos shkruhet: ““Stafi ynë i uron këtyre “zotërinjve” italianë pushime të mbara dhe me lekët e PAPAGUARA në restorantin tonë bëjnë diçka të mirë!!!” shkruhet në faqen e restorantit në rrjetet sociale. Duhet thënë se të rinjtë kanë qenë me fat që nuk janë ndjekur nga të zotët e punës, që nuk e kanë pritur këtë lojë të hidhur për shërbimin e tyre”.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts