Ndodh në Mat/ Kishte lënë makinën larg banesës sepse rruga ishte e bllokuar nga bora, të riut i vjedhin ‘Benz’-in

ndodh ne mat kishte lene makinen larg baneses sepse rruga ishte e bllokuar nga bora te riut i vjedhin benz in
ndodh ne mat kishte lene makinen larg baneses sepse rruga ishte e bllokuar nga bora te riut i vjedhin benz in

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur mbrëmjen e kaluar në fshatin Gërman të Njësisë Administrative Komsi në Mat.

Një banorë i këtij fshati kishte lënë automjetin pak larg banesës pasi rruga kishte dëborë e nuk shkonte deri aty.

Por kur është zgjuar në mëngjes ka vënë re që automjeti nuk ishte aty ku e kishte lënë. Shtetasi me inicialet V.S., ka bërë denoncim pranë Komisariatit të Policisë Mat dhe kërkon t’i gjendet automjeti.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts