Ndodh në Serinë A/ Gabimi kushton shumë, trajneri heq këpucën gjatë sfidës dhe kërcënon lojtarin e tij për ta goditur (VIDEO)

Salernitana mori tre pikë me peshë për objektivin mbijetesë teksa ka mposhtur në shtëpi skuadrën e Fiorentinës me rezultatin 2-1, e vlefshme për javën e 34-të në Serinë A.

NIKOLA

Një epiosod qesharak ka marrë vëmendjen e këtij dueli ku në një aksion për skuadrën e tij, trajneri i Salernitanës, Davide Nikola, ka hequr këpucën për të kërcënuar lojtarin e tij se do ta godiste.

Pamjet u bënë menjëherë virale pas këtij veprimi nga tekniku i njohur 49-vjeçar.

Me suksesin e tretë radhazi, skuadra nga Salerno tashmë renditet në vendin e tretë nga fundi në kuotën e 25 pikëve, -3 nga një vend më lart, atë të 17-in ku e mban Kaljari.

BRIAN KRISTO – PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.