Ndriçoi kullën e Dubait me fytyrën e Georginës për 28-vjetorin, ja shuma marramendëse që shpenzoi Ronaldo për vetëm pak minuta

ndricoi kullen e dubait me fytyren e georgines per 28 vjetorin ja shuma marramendese qe shpenzoi ronaldo per vetem pak minuta

Georgina Rodriguez festoi ditëlindjen e saj të 28-të në Dubai me të dashurin e saj Cristiano Ronaldo dhe familjen e tyre .

Ai ka paguar një shumë të konsiderueshme për të “luajtur” në ndërtesën më të lartë në Dubai, “Burj Khalifa” , një video me fytyrën e Georgina-s dhe sigurisht me urimet e ditëlindjes.

Georgina
=

Ronaldo postoi një video ku fytyra e Rodriguez ishte në kullë dhe shkruante “Gëzuar ditëlindjen Gio”. Cristiano dhe Georgina u njohën në vitin 2016 në Madrid dhe që atëherë janë të pandarë.

Megjithatë disa minuta reklamim në “Burj Khalifa” kushtojnë 60 mijë euro!

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts