Ndryshime në Policinë e Shtetit, emërohet shefi i ri i Komisariatit të Sarandës

SARANDË

Emërohet shefi i ri i Komisariatit të Policisë Sarandë Gerald Toska. Gazetarja Shpresa Dine raportoi për “BalkanWeb” se Toska zëvendëson në këtë detyre Oltion Agollin.

Ky i fundit i cili mbante detyrën e shefit të komisariatit të Sarandës prej janarit të këtij viti është emëruar specialist në Drejtorinë e Përgjithshme të Policisë së Shtetit.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts