Ndryshime në Policinë e Shtetit, nga Drejtori i Forcës së Posaçme Operacionale te ai i Krimeve, ja emrat e drejtuesve të rinj

ndryshime ne policine e shtetit nga drejtori i forces se posacme operacionale te ai i krimeve ja emrat e drejtuesve te rinj
ndryshime ne policine e shtetit nga drejtori i forces se posacme operacionale te ai i krimeve ja emrat e drejtuesve te rinj

Ndryshime në policinë e shtetit. BalkanWeb mëson se Vilson Bala është emëruar Drejtor i Forcës  së Posaçme Operacionale në Departamentin e Policisë Kriminale.

Arben Dashi, është emëruar Drejtor i  Krimeve në Volum në  Departamentin e Sigurisë Publike me strukturën e re.

Edvin Ndreu, Shef Komisariati nr. 6, ndërsa Artan Bajraktari Drejtor i DVP Kukës. Sakaq, Oli Bistri specialist te Drejtoria e Krimeve në Volum, ndërsa Lutfi Minxhozi Drejtor i Europol në Policinë e Shtetit.

Kështu, Vilson Bala zëvendëson Oltion Bistrin, Artan Bajraktari zëvendëson Arben Dashin dhe Edvin Ndreu zëvendëson Vilson Balën.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts