Ndryshme brenda PS! Ikën Gjiknuri, ja kush do të jetë sekretari i Përgjithshëm i socialistëve

ndryshme brenda ps iken gjiknuri ja kush do te jete sekretari i pergjithshem i socialisteve
ndryshme brenda ps iken gjiknuri ja kush do te jete sekretari i pergjithshem i socialisteve

Ndryshime brenda Partisë Socialiste. Kryesocialisti Edi Rama ka emëruar në vend të Damian Gjiknurit, Blendi Klosin si sekretar të Përgjithshëm të PS-së.

Gazetari Ergys Gjençaj raporton për BalkanWeb se emërimi i Klosit është i përkohshëm deri në muajin shtator. Ndërkohë sot në Asamblenë e PS-së u zgjodh Çuçi kreu i grupit të PS-së.

Asambleja e PS po zhvillohet me dyer të mbyllura.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts