Ndryshon axhenda, spostohet ndeshja Partizani-Apolonia. Ja kur do të luhetNdeshja mes Partizanit dhe Apolonisë nuk do të zhvillohet ditën e diel në 16:00, siç ishte planifikuar fillimisht.

partizani apolonia

Sfida është shtyrë për një ditë më vonë, teksa do të luhet në stadiumin “Elbasan Arena”, duke filluar nga ora 18:00. Kjo ndeshej u shty në mënyrë që të jetë në të njëjtin orar me ndeshjen Vllaznia-Teuta, e cila gjithashtu luhet të hënën e 2 majit në orën 18:00.

Partizani vjen si favorit në këtë ndeshje, ku objektivi për skuadrën e Dajës është vetëm fitore dhe janë të dënuar për ta arritur këtë nëse duan të vazhdojnë luftën për titullin kampion.

E diel

Kastrioti-Skënderbeu 16:00

Bylis-Tirana 16:00

E hënë

Laçi-Kukësi 15:00

Vllaznia-Teuta 18:00

Partizani-Apolonia 18:00

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.