Ndryshon plani i opozitës pasi Garda bllokon ulëset e ministrave, Salianji përmbys karriget: Nuk ka normalitet nëse nuk…

Deputeti Ervin Salianji shkruan ndërsa ndodhet në sallën e seancave plenare, tha se nuk do të ketë normalitet në Parlamentin e Shqipërisë pa u zbatuar Kushtetuta.

“Karriget janë të popullit, prapanicat janë të deputetëve, nuk do i lejojmë ta tallin me qytetarët!

Nuk ka normalitet nëse nuk zbatohet KUSHTETUTA!”, shkruan ai.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts