Në derbi mungoi presidenti i Dinamos, debutim për një ish-bardheblu në tribuna
ARDIAN BARDHI ARMAND DUKA

Presidenti i Dinamos, Ardian Bardhi, ka munguar në derbin e djeshëm.

Në tribunën VIP nga drejtuesit e lartë të bluve kanë qenë zv.presidenti Olger Prifti, si dhe drejtori i përgjithshëm Ermal Barushi.

Mungesa e Bardhit mësohet se ka ardhur për shkak të një problemi shëndetësor, por ai e ka ndjekur me shumë ankth nga TV takimin dhe në fund është gëzuar pa masë. Dje debutoi si blu në rolin e drejtorit sportiv edhe Arbi Laçi, pikërisht ndaj ish-skuadrës së tij.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.