“Në Jalë dhe Vuno, që dje pa energji elektrike”, Petrit Vasili: Turistët duan kushte, jo selfie të ministrit

Deputeti i Partisë së Lirisë, Petrit Vasili në një reagim të bërë në Facebook denoncon se bregdeti i jugut është prej disa orësh pa energji elektrike.

“Ne Jal dhe Vuno, qe dje pa energji elektrike. Kulmi i sezonit turistik dhe Bregdeti i jugut perballet me nderprerjet e energjise elektrike. Dhe thone keta karagjozet e qeverise kemi marre te gjitha masat na dhe del Ministri i Brendshem takon turistet e huaj neper porte e aeroporte.

Turistet duan kushtet minimale nuk duan selfiet e ministrave te Rames. Po ky Rama ka ndonje gje per te thene, apo kur shkon ai ne bregdet ja bejne dermanin dritave.

Keta jane vetem per llafe, per propagande dhe per genjeshtra se punes i vijne anash. Kesaj mrekullie te perendise si Jali as dritat nuk ja shpien”, shprehet ai.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts