Në kërkim për abuzime me fondet e BE në SASPAC, arrestohet në Rinas Gazmend Haxhia

ne kerkim per abuzime me fondet e be ne saspac arrestohet ne rinas gazmend haxhia
ne kerkim per abuzime me fondet e be ne saspac arrestohet ne rinas gazmend

Gazmend Haxhia është arrestuar në aeroportin e Rinasit sapo ka zbritur nga avioni, raporton gazetari Igli Çelmeta.

Ndërkohë që GJKKO i ka caktuar masën e sigurisë ”arrest në shtëpi”

Gazmend Haxhia, ka qenë i shpallur në kërkim lidhur me dosjen e abuzimeve të fondeve të BE në SASPAC.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts