“Ne mund të kemi një plan”/Jori bisedon me Antonetën

13:01 – 18.03.2023

“Ne mund të kemi një plan”/Jori bisedon me Antonetën

Jori ka biseduar me Antonetën për nominimet.

Ato kanë analizuar lojën e disa prej banorëve dhe folën për një strategji mes tyre.

Jori ka thënë se ka një plan, por do e thotë pas dy javësh.

[embedded content]

Burimi informacionit @top-channel.tv: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts