Në nerva e sipër godet me kokë xhamin e një dyqani, e pëson “keq” gruaja (VIDEO)

Një zënkë mes dy personave ka degraduar, deri në thyerjen e xhamit të një dyqani. Në videon e publikuar, e cila nuk dihet se ku ka ndodhur, shihet një vajzë dhe një djalë duke debatuar.

Vajza, në nerva e sipër, godet vazhdimisht me kokë xhamin e një dyqani që kishte pranë, por në tentativën e tretë, ajo është thyer.

Personi që po debatonte me të largohet sikur asgjë të mos kishte ndodhur, ndërsa vajza, pasi ngrihet në këmbë, largohet nga vendngjarja.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videon e mëposhtme.


(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.