Në pak minuta regjistrohen dy aksidente në Kurbin, dy të plagosur

Dy aksidente kanë ndodhur mengjesin e sotëm në Kurbin, ku dy persona kanë mbetur të plagosur. Aksidenti i parë ndodhi në qytetin e Laçit, ndërsa tjetri pranë mbikalimit të Patokut në autostraden Milot-Thumanë.

Sipas mjekëve nga spitali i Laçit njeri nga te plagosurit është derguar te Trauma. Ndërkohë i plagosuri tjetër po merr mjekim ne spitalin e Laçit dhe bëhet e ditur se jane jashte rrezikut per jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje për të zbardhur shkaqet e dy aksidenteve.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts