Në prag të largimit nga Shqipëria/ Pas Presidentit Begaj, ambasadorja Kim takohet me deputeten, Jorida Tabaku

Në prag të largimit nga Shqipëria, ambasadorja amerikane Yuri Kim ka pritur në takim kryetaren e Komisionit të Integrimit, Jorida Tabaku.

Ambasadorja Kim është duke zhvilluar takimet e  fundit me përfaqësues të opozitës, Presidentin e Republikës Bajram Begaj, ndërsa kujtojmë se javën e kaluar ka darkuar me kryeministrin Edi Rama.

Kim

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts