Në prag të mbledhjes së Këshillit Kombëtar, reagon Bardhi: E ardhmja e PD-së është mbi çdo interes personal!

ne prag te mbledhjes se keshillit kombetar reagon bardhi e ardhmja e pd se eshte mbi cdo interes personal

Sekretari i Përgjithshëm i PD-së Gazment Bardhi, ka reaguar pak para mbledhjes së Këshillit Kombëtar. Nëpërmjet një statusi në Twitter, shoqëruar edhe me një foto, Bardhi thekson se e ardhmja e Partisë Demokratike është mbi gjithçka.

REAGIMI:

Duke u bërë gati për mbledhjen e Këshillit Kombëtar të PD. E ardhmja e PD dhe mbi gjithçka, mbi çdo hall e interes personal!

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts