Në pritje të Vitit të Ri, Vjosa Osmani ndan foton familjare nga Presidenca

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani ka publikuar një foto familjare ndërkohë që na ndajnë disa orë nga Viti i Ri.

vjosa

Kryetarja e shtetit shfaqet e veshur në mënyrë elegante së bashku me bashkëshortin dhe dy vajzat. Fotoja është shkrepur në ambientet e Presidencës.

Kujtojmë që qytetarët e Kosovës do ta presin ndërrimin e viteve duke respektuar masat anti-Covid.

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.