Në proces divorci, Xhensila Myrtezaj “thumbon” Bes Kallakun? Këngëtarja: E di o shpirt që të kam mërzitur! Mos më kërko…

ne proces divorci xhensila myrtezaj thumbon bes kallakun kengetarja e di o shpirt qe te kam merzitur mos me kerko
Këngëtarja Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku prej kohësh janë në qendër të vëmendjes së medias rozë, për shkak se dyshja i kanë dhënë fund martesë së tyre disa vjeçare dhe tashmë janë në proces divorci.

ne proces divorci xhensila myrtezaj thumbon bes kallakun kengetarja e di o shpirt qe te kam merzitur mos me kerko

ne proces divorci xhensila myrtezaj thumbon bes kallakun kengetarja e di o shpirt qe te kam merzitur mos me kerko

Ditën e sotme Xhensila përmes një postimi në Instagram ka treguar se së shpejti do të publikojë projektin më të ri muzikor, ndërsa ajo çfarë u vu re ishte teksti i këngës, të cilin mesa duket këngëtarja ia ka kushtuar ish-partnerit.

“Ti mos më kërko, të të them lamtumirë, e di o shpirt që të kam mërzit, e di shumë mirë”, është një pjesë nga teksti.

ne proces divorci xhensila myrtezaj thumbon bes kallakun kengetarja e di o shpirt qe te kam merzitur mos me kerko 1

ne proces divorci xhensila myrtezaj thumbon bes kallakun kengetarja e di o shpirt qe te kam merzitur mos me kerko

Kujtojmë që nga martesa e tyre, ish-çifti kanë sjellë në jetë 2 fëmijë, vajzën Ajka dhe djalin disa muajsh, Amen.

besixhensila xhensila besi xhensila myrtezaj1 xhensila myrtezaj4 xhensila myrtezaj (4) xhensila myrtezaj (1)

NDIQE LIVE “PANORAMA TV” <!–

–> © Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts