Nën akuzë se pagoi 30 mijë euro për të vrarë bashkëshorten, çfarë thotë Naim Murseli në polici për krimin

Nën akuzë se pagoi 30 mijë euro për të vrarë bashkëshorten, çfarë thotë Naim Murseli në polici për krimin

Naim Murseli dhe Granit Plava janë arrestuar sot nga Policia e Kosovës, nën dyshimin se të njëjtit kanë bashkëpunuar për vrasjen e Liridona Murselit. Liridona u vra mbrëmjen e së mërkurës, nga një person që u paraqit si hajn dhe kërkoi para nda familja Murseli, e cila po kthehej me veturë në shtëpi. Liridona është […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts