Nëna 33-vjeçare braktis dy fëmijët e mitur dhe bashkëshortin, largohet jashtë vendit! Burri e denoncon në polici

nena 33 vjecare braktis dy femijet e mitur dhe bashkeshortin largohet jashte vendit burri e denoncon ne polici


Një nënë 33-vjeçare ka braktisur bashkëshortin dhe dy fëmijët e saj të mitur, për t’u larguar më pas jashtë vendit.

800-0-policia-2

Denoncimi ndaj nënës me iniciale J. R., është bërë nga bashkëshorti i saj. Ndërkohë policia ka proceduar penalisht 34-vjeçaren.

“Komisariati i Policisë Skrapar referoi materialet në Prokurori, ku nisi procedimi në gjendje të lirë për shtetasen J. R., 34 vjeçe, pasi ka kallëzuar bashkëshorti i saj, se kjo shtetase është larguar nga vendi dhe ka braktisur 2 fëmijët e tyre të mitur”, thuhet në njoftim.

NDIQE LIVE “PANORAMA TV” <!–

–> © Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts