Nëna e tre fëmijëve merret peng e torturohet, vritet barbarisht. 3 të arrestuar

Nëna e tre fëmijëve, pasi u rrëmbye dhe u torturua, u vra barbarisht. Bëhet fjalë për Tara Strozierin, e cila u raportua e zhdukur më 19 korrik dhe trupi i saj u gjet 10 ditë më vonë në një pellg.

40-vjeçarja u gjet e vdekur në Rock Island, përgjatë vijës shtetërore Oklahoma-Arkansas. Ndërkohë, tre persona janë arrestuar në lidhje me vdekjen e gruas, Alex Davis, 30 vjeç, Austin Johnson, 23 vjeç dhe Kaelin Hutchinson, 24 vjeç.

Detektivët besojnë se Strozier u torturua në një shtëpi të braktisur, para se të vritej dhe trupi i saj të hidhej në ujë.

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *