Nëna shqiptare lë foshnjën vetëm në banesë, fqinjët grekë alarmohen pas të qarave, policia i vë prangat 37-vjeçares

Një 37-vjeçare shqiptare është arrestuar në Selanik, pasi kishte lënë në banesë vetëm foshnjën 1 vjeçe.

Mediat greke bëjnë me ishin fqinjët e ata që alarmuan policinë për rastin, pasi dëgjuan fëmijën duke qarë.

Kur policia ka mbërritur në banesën e saj, i është dashur të presë për disa minuta deri sa ajo të mbërrinte në shtëpi. Ndërkohë pasi është marrë në komisariat, shqiptarja është lënë e lirë.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts