Nënkryetarja e PD nxjerr videon: Inceneratorët, vjedhja e shekullit. Taksat e shqiptarëve shkojnë direkt në xhepat e Ramës dhe grupit të strukturuar kriminal
Nënkryetarja e PD-së, Jorida Tabaku ka postuar videon nga inceneratori i Tiranës, një ditë pas vizitës që zhvilloi në ambientet e këtij impianti komisioni hetimor parlamentar.

Tabaku, e cila është edhe kryetarja e këtij komisioni hetimor, shkruan se “Inceneratorët janë vjedhja e shekullit”.

“430 mln euro për një fushë me dhè dhe një incenerator fantazëm!

Taksat e shqiptarëve shkojnë direkt në xhepat e Ramës dhe grupit të strukturuar kriminal!”, shkruan Tabaku në postimin e saj.

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *