Netanyahu takon ushtarët e tij në frontin e luftës: Faza tjetër po afron

netanyahu takon ushtaret e tij ne frontin e luftes faza tjeter po afron

netanyahu takon ushtaret e tij ne frontin e luftes faza tjeter po afron

18:20 14/10/2023

Kryeministri izraelit, Benjamin Netanyahu, ka shpërndarë në rrjetet sociale një video të tij duke vizituar dhe biseduar me ushtarët izraelitë.

“Me ushtarët në frontin e luftës me Gazën. Jemi të gjithë gati”, tha ai.

Ndërkohë zyra e tij për shtyp bëri me dije se Netanyahu ka pyetur ushtarët nëse janë gati për fazën tjetër.

“Jeni gati për fazën tjetër? Faza tjetër po afron”, është shprehur ai. /tvklan.al
netanyahu takon ushtaret e tij ne frontin e luftes faza tjeter po afron

Të ngjashmeBurimi informacionit @TvKlan: Lexo me shume ne :bopta sotwww.botasot.al

Spread the love

Similar Posts